Alatničar operater za rad na operacijama (CNC struganje, glodanje i brušenje) Laktaši

Perspektivno i brzo rastuće preduzeće Kolektor CCL raspisuje konkurs za radno mjesto u odjeljenju "Alatnica":

I) Opis poslova:

  • Izrada alata za proizvodnju,
  • programiranje CNC mašina, njihova priprema i puštanje u rad,
  • poznavanje tehničke dokumentacije,
  • autokontrola i mjerenja izrađenih pozicija.

II) Opšti uslovi konkursa:

  • U skladu sa zakonski predviđenim uslovima.

III) Posebni uslovi konkursa:

  • Završena srednja mašinska škola (poželjno IV stepen),
  • poznavanje jednog CAD/CAM softvera,
  • poznavanje osnovnog paketa Microsoft office,
  • znanje jednog od stranih jezika: engleski ili njemački (minimalno pasivno znanje: čitanje/pisanje).

IV) Obuka za alatničara:

  • Kolektor CCL organizuje obuku kroz rad u zavisnosti od trenutnog stepena znanja kandidata.

V) Rok za podnošenje prijava:

  • je do 15.01.2017.godine

Prijave na konkurs za posao alatničar operater za rad na operacijama (CNC struganje, glodanje i brušenje) u Laktašima sa napomenom za radno mjesto Alatnica se mogu slati  putem pošte na adresu Kolektor CCL d.o.o., Nemanjina61, 78250 Laktaši, putem e-mail- a:dragana.pejcinovic@kolektor.com, putem opcije “Prijavite se”,  ili predati lično u prostorijama preduzeća.

Kontakt telefon 066/901-195

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 15.01.2017

Datum objave: 29.12.2016

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+