Asistent uprave Banja Luka

Ovaj oglas je istekao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH, za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto:

O konkursu:

U potrazi smo za kandidatom (m/ž) za upražnjenu poziciju Asistenta uprave sa radnim iskustvom na istoj ili sličnoj radnoj poziciji. Poslodavac je domaća kompanija sa 15-godišnjim iskustvom u projektovanju i ugradnji komunikacione i sigurnosne opreme.

Opis posla:

  • Obavljanje poslova za potrebe direktora (prijem stranki, organizovanje sastanaka i vođenje agende, organizacija službenih putovanja, prezentacije, reprezentacija, izvještavanje),
  • poslovna korespondencija sa privrednim subjektima, institucijama i saradnicima,
  • sređivanje i arhiviranje poslovne dokumentacije,
  • obavljanje kadrovskih poslova,
  • praćenje domaćih i inostranih tendera i pripremanje dokumentacije.

Potrebne kvalifikacije i vještine:

  • VŠS ili VSS ekonomskog ili pravnog smjera,
  •  napredno poznavanje MS Office paketa,
  •  minimalno 2 godine radnog iskustva na sličnim poslovima,
  •  poznavanje engleskog jezika minimalno B2,  prednost kandidatima koji poznaju i njemački jezik,
  • izražene komunikacijske vještine i organizacijske sposobnosti,
  •  pedantnost, fleksibilnost, tačnost u radu, spremnost na timski rad,
  •  vozačka B kategorije (nije uslov).

Uslovi koji se nude:

  • Konkurentna plata po dogovoru,
  • normalno radno vrijeme,
  • stalni radni odnos.

Prijave na konkurs za posao Asistenta uprave u Banjoj Luci slati putem opcije “Prijavite se” ili info@agencijaspektar.com

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 19.01.2017

Datum objave: 20.12.2016

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+