Automehaničar Češka

Ovaj oglas je istekao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta iz Češke traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Servisne kontrole i rutinske popravke Fordovih vozila,
  • dijagnoza i rješavanje problema,
  • kontinuirani razvoj kroz program Ford Academije.

Uslovi:

  • Početno znanje Češkog jezika prednost, nije uslov,
  • osnovno poznavanje MS Office-a,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • očekivano radno iskustvo od 3 godine, nije uslov,
  • gornja starostna granica 55 godina.

Lične karakteristike:

  • Samostalnost i sposobnost rješavanja problema,
  • organizovanost,
  • osoba sa integritetom,
  • razvijenih interpersonalnih veština.

Kompanija nudi:

  • Probni rad od mjesec dana, pa ugovor na neodređeno vrijeme,
  • 40 časovno radno vrijeme, subota slobodna,
  • dobri finansijski uslovi, bonusi za dobar rad,… .

Mjesto rada: Južna Česka, blizu granice Republike Austrije

Prijave za posao Automehaničar u Češkoj slati putem opcije “Prijavite se” ili putem telefona +387 51 321 930.

Broj izvrsilaca: 2

Datum isteka: 06.10.2017

Datum objave: 07.09.2017

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+