CNC operater Banja Luka

Ovaj oglas je istekao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Upravljanje programom i rad na mašini,
  • upravljanje CNC mašinom iz oblasti drvne industrije.

Potrebni uslovi:

  • Radno iskustvo na istim poslovima,
  • poznavanje AUTOCAD-a, osnovni nivo,
  • poznavanje engleskog jezika, elementarni nivo.

Preduzeće nudi:

  • Redovna primanja, s mogućnošću ostvarenja bonusa,
  • mogućnost napredovanja,
  • predviđen probni rad u trajanju od mjesec dana,
  • šestodnevnu radnu sedmicu.

Prijave za posao CNC Operater Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se”.

Biće kontaktirani samo oni kandidatki koje uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 3

Datum isteka: 21.03.2018

Datum objave: 06.02.2018