Dipl. inž. elektrotehnike ili dipl. fizičar Banja Luka

Ovaj oglas je istekao

OPIS RADNOG MJESTA
Dipl. inž. elektrotehnike ili dipl. fizičar (min. 240 ETCS bodova), 1 izvršilac

OPŠTI I POSEBNI USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS
OPŠTI USLOVI:

-Da je državljanin Republike Srpske, BiH,
-Da ima opštu zdravstvenu sposobnost,
-Da nije kažnjavan.

POSEBNI USLOVI:

-VSS (min. 240 ETCS bodova) iz oblasti elektrotehnike (izuzev smjera računarstvo i informatika) ili fizike,
-Poznavanje engleskog jezika,
-Vozačka dozvola B kategorije,
-Minimalno četiri godine radnog iskustva (izjava o radnom iskustvu).

Radnik zasniva radni odnos na neodređeno vrijeme, nakon probnog rada definisanog Zakonom o radu.
Uz prijavu na konkurs, kandidati su dužni priložiti vjerodostojne dokumente (original ili ovjerena kopija) o ispunjenosti navedenih opštih i posebnih uslova, kao i biografiju.
Uvjerenje o nekažnjavanju i ljekarsko uvjerenje se dostavlja nakon izbora kandidata, a prije potpisivanja ugovora o radu.
Rok za podnošenje prijava je 7 dana od dana objavljivanja javnog oglasa.

JNU ‘’Institut za zaštitu i ekologiju Republike Srpske’’ Banja Luka
Vidovdanska 43
78 000 Banja Luka
Tel/faks: 051/218-322

Izvor: http://www.zzzrs.net/index.php/posao/diplomirani_inzenjer_elektrotehnike_ili_diplomirani_fizicar_-_jnu_institut_/

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: ..

Datum objave: 07.02.2018