Diplomirani ekonomista Nova Topola

Firma Lattonedil BiH d.o.o. Nova Topola, raspisuje konkurs za:

Opis posla:

  • Poslovi iz domena ekonomske struke.

Potrebni uslovi:

  • Diplomirani ekonomista,
  • obavezno odlično poznavanje engleskog jezika (govornog i pisanog) ili italijanskog.

Preduzeće nudi:

  • Rad na neodređeno vrijeme,
  • dobre uslove rada.

Prijave sa biografijom za posao Diplomirani ekonomista Nova Topola  slati putem opcije “Prijavite se”, lično ili poštom na adresu Lattonedil BiH d.o.o., Industrijska zona bb, 78418 Nova Topola.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 09.11.2018

Datum objave: 10.10.2018