Diplomirani inženjer elektrotehnike Banja Luka

Ovaj oglas je istekao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Revizija i remont elektroenergetskih postrojenja,
  • ispitivanje elektroenergetskih i gromobranskih instalacija,
  • ispitivanje visokonaponske elektroizolacione zaštitne opreme,
  • projektovanje i nadzor,
  • planiranje radova i montaža trafostanica,
  • ispitivanje uzemljenja velikih uzemljivača.

Potrebni uslovi:

  • Diploma inženjera elektrotehnike, smjer energetika,
  • poželjno prethodno radno iskustvo (nije uslov),
  • poznavanje engleskog jezika srednji nivo,
  • poželjno posjedovanje licence za izvođenje, projektovanje i nadzor,
  • obavezno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije,
  • obavezno osnovno poznavanje rada na računaru,
  • poželjno poznavanje programa AutoCAD.

Preduzeće nudi:

  • Stalno zaposlenje uz prethodni probni rad u trajanju od 3 mjeseca,
  • redovna plata i bonusi u skladu sa rezultatima rada,
  • službeni telefon, računar i dopunsko osiguranje,
  • korištenje službenog automobila u radno vrijeme,
  • radno vrijeme od ponedjeljka do petak, subota po potrebi,
  • rad u rastućem i prijatnom okruženju,
  • mogućnost napredovanja i usavršavanja.

Prijave na konkurs Dipolomirani inženjer elektrotehnike Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se” .

Biće kontaktirani samo oni kandidatki koje uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 25.02.2018

Datum objave: 01.02.2018