HoReCa menadžer prodaje

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH, za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis poslova:

  • Obilaženje i opsluživanje hotela, restorana i kafea proizvodom kompanije koju zastupa,
  • identifikovanje potencijalnih klijenata,
  • predstavljanje proizvoda/usluga,
  • prodajne i postprodajne aktivnosti,
  • planiranje aktivnosti prodaje.

Potrebni uslovi:

  • Prodajno orijentisana osoba, fokusirana na terenski rad,
  • iskustvo u prodaji na terenu, po mogućnosti iz HoReCa-e, nije uslov,
  • kreativna, energična, komunikativna osoba, sa izraženim pregovaračkim sposobnostima, spremna za nove izazove.

Preduzeće nudi:

  • Mogućnost da ostvarite karijeru, napredujete i osigurate svoju poziciju u stabilnoj kompaniji,
  • izazovan i dinamičan posao u profesionalnom radnom okruženju,
  • stimulativan paket nagrađivanja.

Mjesto rada: Banja Luka, teritorija BiH

Prijave na konkurs slati putem opcije “Prijavite se” ili info@agencijaspektar.com.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 26.01.2017

Datum objave: 11.01.2017

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+