Izvršioci metalske ili mašinske struke za rad u proizvodnji Laktaši

Ovaj oglas je istekao

Kolektor CCL d.o.o. Laktaši raspisuje konkurs za:

Opis poslova:

  • Uređenje i održavanje mašina na proizvodnim linijama,
  • izrada uzoraka,
  • opsluživanje mašina.

Od kandidata očekujemo:

  • Najmanje III stepen obrazovanja-mašinske ili metalske struke (glodači, strugari, bravari, mehaničari),
  • iskustvo u radu sa mašinama-poželjno u mašinskoj industriji,
  • odgovornost i spremnost na samostalni i timski rad.

Pored rada u prijatnom kolektivu nudimo:

  • Dinamičan rad,
  • mogućnost stručnog usavršavanja.

Rok za podnošenje prijava: je 22.06.2017.

Prijave se mogu slati na navedenu adresu putem pošte: KOLEKTOR CCL d.o.o., Služba za kadrove, Nemanjina 61, 78250 Laktaši, ili putem opcije “Prijavite se”, sa naznakom za radno mjesto Proizvodnja.

Kontakt telefon 066/901-195

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Broj izvrsilaca: 3

Datum isteka: 22.06.2017

Datum objave: 23.05.2017

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+