JAVNI OGLAS za prijem u radni odnos – „ILIDžAPUTEVI“ d.o.o. I. Ilidža

JAVNI OGLAS za prijem u radni odnos - „ILIDžAPUTEVI“ d.o.o. I. Ilidža

OPIS RADNOG MJESTA

1. Diplomirani inžinjer građevine – 1 izvršilac,
2. Električar na održavanju – 1 izvršilac,
3. Zidar – 1 izvršilac,
4. NK radnik – 3 izvršioca.

OPŠTI I POSEBNI USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

Pored opštih uslova predviđenih Zakonom o radu RS kandidati treba da ispunjavaju sledeće uslove za zasnivanje radnog odnosa i to:

Za radno mesto pod rednim brojem 1.
Diplomireni inžinjer građevine, VSS, smer niskogradnja ili konstruktivni, položen stručni ispit.
Za radno mesto pod rednim brojem 2.
Diploma srednje stručne spreme (KV, VKV, SSS) elektro smera, radno iskustvo minimum 5 godina.
Za radno mesto pod rednim brojem 3.
Diploma srednje stručne spreme (KV, VKV,SSS) građevinskog smera.
Za radno mesto pod rednim brojem 4.
Završena osnovna škola.
Radni odnos se zasniva na određeno uz mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vreme.

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu lično ili putem pošte dostaviti na adresu „ILIDžAPUTEVI“ d.o.o. I. Ilidža, Ul. Ravnogorska bb, 71123 Istočno Sarajevo ili na e-mail adresu i.putevi@gmail.com.

Konkurs ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja.

Izvor: http://www.zzzrs.net/index.php/posao/javni_oglas_za_prijem_u_radni_odnos_-_ilidzaputevi_d.o.o._i._ilidza/

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+

Broj izvrsilaca: 6

Datum isteka: 29.09.2017

Datum objave: 06.09.2017