Komercijalista Laktaši

Ovaj oglas je istekao

Trgovačkoj firmi „ BML Company “ iz Laktaša koja se bavi uvozom i prodajom profesionalnih preparata za kosu, potrebni

Opis radnog mjesta:

  • Obilazak postojećih klijenata (frizerskih salona),
  • sastavljanje narudžbi za klijente,
  • dostava robe klijentima,
  • traženje novih klijenata.

Potrebne kvalifikacije (od vas očekujemo):

  • Srednja stručna sprema,
  • B kategorija,
  • poznavanje rada na računaru,
  • maksimalna angažovanost.

Nudimo:

  • Izazovan i dinamičan posao,
  • mogućnost dobre zarade.

Prijave sa kraćom biografijom poslati putem opcije “Prijavite se” ili pozvati na brojeve telefona 051/535-815, 051/535-816.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 31.10.2017

Datum objave: 02.10.2017

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+