Komercijalista za regiju Bihać i Unsko-sanski kanton

Ovaj oglas je istekao

Ogimil d.o.o. je preduzece koje se 25 godina uspješno bavi prodajom i distribucijom roba široke potrošnje.

Opis posla:

  • Direktna prodaja na terenu, redovan obilazak kupaca, merchadising,
  • izvršenje zadatih ciljeva prodaje i naplate,
  • pronalazak novih kupaca i širenje postojeće baze,
  • izvještavanje.

Uslovi za kandidate:

  • Komercijalno iskustvo u veleprodaji sa robama široke potrošnje,
  • minimalno SSS i posjedovanje vozačke dozvole sa B kategorijom,
  • odgovornost, spremnost na rad pod pritiskom,
  • pregovaračke vještine.

Regija: Bihać i Unsko-sanski kanton.

Svoje prijave sa CV i ličnim podacima slati putem opcije “Prijavite se” sa naznakom „konkurs za posao“.

Zadržavamo pravo razmatranja samo onih aplikacija za koje procjenimo da odgovaraju opisu posla.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 15.10.2018

Datum objave: 01.10.2018