Konobar Zagreb, Hrvatska

Ovaj oglas je istekao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH, za Klijenta, poznati Zagrebački restoran, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Posluživanje gostiju,
  • naplata,
  • održavanje higijene radnog prostora.

Potrebni uslovi:

  • Spremnost na timski rad,
  • prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom.

Preduzeće nudi:

  • Dobri finansijski uslovi i plaćen smještaj,
  • za kandidate koji nemaju hrvatske papire, postoji mogućnost obezbjeđivanja istih.

Prijave na konkurs za posao Konobar Zagreb, Hrvatska slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 19.09.2018

Datum objave: 20.08.2018