Kućna pomoćnica Banja Luka

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Kuhanje ručka,
  • čišćenje kuće, peglanje, nabavka stvari za kuću po potrebi,
  • odlazak po dvoje dvoje djece u školu svakodnevno.

Potrebi uslovi:

  • Iskustvo na istim poslovima,
  • vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač,
  • ozbiljna i karakterna osoba,
  • poželjne preporuke od ranijih poslodavaca.

Klijent nudi:

  • Dugoročan posao,
  • radno vrijeme 25 sati sedmično,
  • plata 500 KM,
  • auto za obavljanje posla,
  • radno vrijeme od ponedjeljka do petka, svaka druga subota radna.

Prijave sa biografijom na konkurs Kućna pomoćnica Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se” ili putem Vibera 065/200-444 .

Biće kontaktirane samo one kandidatkinje koje uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 22.10.2018

Datum objave: 01.10.2018