Magistar farmacije (diplomirani farmaceut) Gradiška

ZDRAVSTVENA USTANOVA - APOTEKA “ALTHEA“GRADIŠKA raspisuje konkurs za:

Opis posla:

  • Poslovi magistra farmacije u apoteci.

Uslovi:

  • VSS sprema (Diplomirani farmaceut-magistar farmacije),
  • položen stručni ispit,
  • licenca izdata od nadležne komore,
  • odlično vladanje MS Office paketom i radom na računaru,
  • dobre komunikacione i organizacione vještine,
  • samoinicijativnost, snalažljivost, pouzdanost i odgovornost,
  • plata po dogovoru.

Nudimo:

  • Rad u odličnoj atmosferi,
  • kontinuirano usavršavanje,
  • mogućnost napredovanja i stimulativnu naknadu za uloženi rad.

Prijava treba da sadrži:

  • Motivaciono/propratno pismo,
  • CV kandidata.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove prijavite se putem opcije “Prijavite se”.

ZU zadržava pravo da kontaktira samo kadidate koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 03.01.2018

Datum objave: 04.12.2017