Marketing menadžer Trn, Laktaši

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Rad sa internacionalnim brendovima robe široke potrošnje i kozmetike,
  • upravljanje digitalnim marketingom na društvenim medijima,
  • podnošenje izvještaja o marketinškim aktivnostima.

Potrebni uslovi:

  • Srednja ili visoka stručna sprema,
  • iskustvo u radu sa digitalnim medijima,
  • poželjno je da je kandidat aktivno učestvovao u kreiranju i sprovođenju digitalne/online marketinške kampanje, za neke brandove, u bilo kojoj branši,
  • poznavanje trzišta i komunikacije kroz socijalne mreže (npr.  monitoring, analitika, praćanje rezultata, izrada ciljeva itd.),
  • sposobnost prilagođavanja materijala ciljanom tržištu,
  • poznavanje slovenačkog jezika prednost, nije uslov,
  • poznavanje engleskog jezika, minimalno B2 nivo,
  • poznavanje rada na računaru, napredni nivo,
  • samostalnost u radu,
  • sposobnost timskog rada.

Preduzeće nudi:

  • Odgovornu i dinamičnu poziciju,
  • dobre uslove rada,
  • ugovor na neodređeno vrijeme.

Prijave sa biografijom  za posao Marketing menadžera u Trnu slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 15.10.2018

Datum objave: 04.10.2018