Medicinska sestra, njegovatelj Kneževo

Hotel Omar Staracki Dom traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Briga o starim licima,
  • njegovateljski poslovi.

Potrebni uslovi:

  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, prednost, ali nije uslov,
  • SSS, medicinski tehničar ili sertifikovani njegovatelj.

Preduzeće nudi:

  • Mogućnost potpisivanja ugovora na neodređeno vrijeme,
  • rad u smjenama, sve u skladu sa Zakonom o radu RS,
  • obezbjeđen smještaj i hrana,
  • redovna i solidna primanja.

Prijavite se za posao Njegovatelja u Kneževu direktno putem telefona 063/727-570 kod G-đe Ljiljane Škeljić.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 27.02.2018

Datum objave: 13.02.2018