Menadžer prodaje za poslovne korisnike (m/ž) Banja Luka

Ovaj oglas je istekao

Elta-Kabel d.o.o. raspisuje konkurs za radno mjesto:

Opis poslova:

  • Prodaja usluga Elta-Kabela poslovnim korisnicima,
  • uspostavljanje kontakta i vođenje prodajnih razgovora sa pravnim licima,
  • pružanje informacija i savjeta o svim uslugama iz ponude Poslodavca radi postizanja boljih poslovnih rezultata,
  • briga o postojećim poslovnim klijentima,
  • redovno podnošenje izvještaja o izvršenim radnim zadacima.

Potrebni uslovi:

  • Obavezno minimalno 3 godine radnog iskustva rada na istim ili sličnim poslovima,
  • VSS ili VŠS,
  • vozačko iskustvo/vozačku dozvolu “B” kategorije,
  • dobro poznavanje rada na računaru,
  • motivisanu, komunikativnu, organizovanu i odgovornu osobu,
  • spremnost na timski rad.

Biografiju slati putem opcije “Prijavite se” ili na adresu Majora Drage Bajalovića 18, 78000 Banja Luka.

Prijave sa biografijama se ne vraćaju.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 10.12.2017

Datum objave: 27.11.2017

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+