Menadžer salona namještaja Istočno Sarajevo

Ovaj oglas je istekao

Simpo-sik d.o.o. Gradiška, traži optimalan profil zaposlenog za rad u maloprodajnom salonu u Istočnom Sarajevu, na poziciji:

Opis poslova:

  • Upravlja ukupnim poslovanjem maloprodajnog salona namještaja;
  • upravlja i koordiniše rad prodajnog osoblja, rad u smjenama i rad svih zaposlenih;
  • na licu mjesta i primjerom vodi prodajni tim i direktno komunicira sa kupcima, u svrhu prezentacije, asistencije i prodaje – uvijek kada za tu svrhu postoji raspoloživo vrijeme;
  • (In)direktno i stalno promoviše i afirmiše proizvode i brend (u okviru prodajne komunikacije i nastupa);
  • lično ”preuzima”, od trgovaca, finalizaciju prodajne prezentacije i prodaje sa (posebno) važnim kupcima;
  • nadgleda i prati učinak prodajnog osoblja, te motiviše, podržava, obučava i disciplinuje sve zaposlene, vodeći ih sopstvenim primjerom;
  • redovno komunicira, daje prijedloge za unapređenje poslovanja i izvršava radne naloge zaprimljene od strane menadžementa Društva;
  • koordiniše i prati u radu tim dostavljača/montera i izvršenje post prodajnih aktivnosti;
  • odrađuje administrativne i finansijske poslove vezane za funkcionisanje i poslovanje maloprodajnog objekta.

Odgovornosti:

  • Odgovoran/a je za ukupni poslovni rezultat i učinak maloprodajnog objekta;
  • odgovoran/a je za ukupni poslovni učinak svih hijerarhijski podređenih kolega, uključujući njihovu motivisanost, lojalnost, disciplinu i posvećenost dodijeljenim zadacima i odgovornostima;
  • odgovoran/a je za poslovanje maloprodajnog objekta u skladu sa zakonom i internim pravilnicima Društva.

Potrebni uslovi:

  • SSS/VŠ/VSS
  • predodređenost, spremnsot i afinitet za rad na rukovodnoj poziciji i preuzimanje pune odgovornosti, u vibrantnom i agilnom prodajnom timu;
  • predodređenost i afinitet za kvalitetnu komunikaciju i poslove direktne prodaje;
  • prijatnost, šarm, inicijativnost, proaktivnost, čvrstina karaktera i istrajnost;
  • iskrenost, uvjerljivost, emocionalna inteligencija i elokventnost;
  • organizovanost, agilnost, fokus, koncentracija i opuštenost u radu;
  • prethodno radno iskustvo na rukovodnim poslovima u sektoru maloprodaje (ne nužno u salonima namještaja) je prednost.

Preduzeće nudi:

  • Mogućnost da ostvarite karijeru i radite u stabilnoj, renomiranoj i perspektivnoj kompaniji, koja besprekorno poštuje i neprestano ulaže u svoje zaposlene;
  • pristojnu kompenzaciju za izvršeni rad.

Mjesto rada: Istočno Sarajevo

Prijave za posao slati putem opcije “Prijavite se”.

Prijava mora da sadrži ažurni CV sa slikom i kraće motivaciono pismo

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 14.09.2017

Datum objave: 31.08.2017

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+