Mesar Češka Republika

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, preduzeće iz Česke Republike, traži izvršioce za radno mjesto

Opis posla:

  • Mesari za svinjske i goveđe linije u industriji,
  • prva faza sječenja mesa, tranžiranje (čitava svinja ili krava).

Potrebni uslovi:

  • Poželjno je praktično iskustvo na pomenutim poslovima, nije uslov,
  • škola, školska sprema, nije uslov,
  • ako neko želi da se bavi ovim poslom, poslodavac će besplatno obučiti kandidata.

Nudimo:

  • Plata od 1000 – 1500 Eur-a, za majstore 2000 Eur-a,
  • probni rad mjesec dana,
  • plaćen smještaj,
  • plaćeno zdravstveno i socijalno osiguranje,
  • radna oprema, obuća, noževi, protiv sječna radna ploča i rukavice,
  • povoljna cijena ručka (radnik plaća ručak između 2 do 3 Eur- a).

Prijave za posao Mesara u Češkoj Republici slati putem opcije “Prijavite se” ili putem telefona +387 51 321-930

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx, jpg.

Broj izvrsilaca: 15

Datum isteka: 31.12.2017

Datum objave: 20.10.2017