Mesar Prag, Češka Republika

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, preduzeće iz Česke Republike, traži izvršioce za radno mjesto

Opis posla:

  • Mesari za svinjske i goveđe linije u industriji.

Potrebni uslovi:

  • KV mesar poželjno, nije uslov,
  • Neophodno radno iskustvo na poslovima klanja, panglanja, obrade mesa u mesnim industrijama ili mesnicama.

Preduzeće nudi:

  • Plata 800 Eura neto, a iskusan mesar može da zaradi 1000 Eura neto,
  • nakon 6 mjeseci radnik ima pravo na uključivanje u sistem bonusa ove kompanije, gdje se na osnovu rezultata rada može ostvariti bonus od 400 -500 Eura na kvartalnom nivou,
  • mjesto rada Prag,
  • probni rad mjesec dana,
  • plaćen smještaj od strane poslodavca,
  • plaćeno zdravstveno i socijalno osiguranje,
  • radna oprema, obuća, noževi, protiv sječna radna ploča i rukavice,
  • povoljna cijena ručka (radnik plaća ručak između 2 do 3 Eur- a),
  • put u Češku plaća kandidat sam,
  • radničku kartu 110 Eura plaća radnik sam u policiji u Češkoj – (prijava boravka za dobijanje radne dozvole i dobijanje Čeke legitimacije),
  • putničko-zdravstveno osiguranje u toku puta i do dana potisivanja ugovora plaća radnik sam.

Prijave sa biografijom za posao  Mesara u Pragu, Češka Republika  slati putem opcije “Prijavite se” ili putem Vibera +387 65 200 444

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji ispunjavaju navedene uslove.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 5

Datum isteka: 13.10.2018

Datum objave: 14.09.2018