Monter namještaja na jahtama Holandija

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Instaliranje namještaja na luksuznim jahtama.

Potrebni uslovi:

  • Najmanje 2 godine radnog iskustva radu sa namještajem i interijerom,
  • sposobnost montiranja namještaja i unutrašnjih dijelova koji su napravljeni u fabrici,
  • sposobnost sastavljanja kabina i prilagođavanja svega u posljednjem trenutku kako bi se sve uklapalo u skladu sa crtežima,
  • sposobnost komuniciranja na engleskom ili njemačkom jeziku ( što će biti provjereno na intervjuu),
  • pasoš zemalja članica EU.

Preduzeće nudi:

  • Dobre finansijske uslove,
  • normalno radno vrijeme iznosi maksimalno 40 sati sedmično,
  • ponekad je moguće prekovremeni rad,
  • radni dani su od ponedjeljka do petka od oko 08:00 do 16:00 sati,
  • mjesto rada – centralna Holandija,
  • presuzeće plaća smještaj (smještaj varira od bungalova do kuća, zaposlenici uvijek imaju privatnu sobu, a dijele kuhinju, kupaonicu i dnevni boravak).
  • put u Holandiju plaća sam radnik,
  • preduzeće nudi naknadu za putovanje od smještaja do radnog mjesta.

Prijave za posao Monter namještaja na jahtama Holandija na engleskom jeziku slati putem opcije “Prijavite se”.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 3

Datum isteka: 31.10.2018

Datum objave: 17.09.2018