Operater na završnom dimenzionisanju (peglanju) Banja Luka

Elas Metalexpert export-import d.o.o. objavljuje konkurs za popunu radnog mjesta:

Opis zaduženja:

  • Pregled zavarenih/izbrušenih pozicija (ravnost, kružnost, dijagonale), te upoređivanje izmjerene vrijednosti sa podacima iz tehničke dokumentacije,
  • pozicije čije dimenzije odstupaju dovodi na zahtijevani geometrijski oblik koristeći odgovarajuća sredstva za rad.

Uslovi koje je potrebno ispunjavati:

Stručna sprema:

  • trogodišnja stručna škola (bravar).

Radno iskustvo:

  • neophodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima (rad sa mjernom opremom i bravarskim alatom).

Nudimo Vam:

  • Mogućnost prijema u stalni radni odnos nakon uspješno obavljenog probnog rada u trajanju od 6 mjeseci,
  • konkurentnu zaradu,
  • stimulativno radno okruženje.

Ukoliko smatrate da ispunjavate tražene uslove i želite postati dio našeg tima, molimo Vas da pošaljete Vašu biografiju i propratno pismo elektronskim putem opcije “Prijavite se” ili ih dostavite lično/poštom na adresu: ELAS metalexpert d.o.o. Branka Popovića 61B, 78000 Banja Luka,

Napomena: Neblagovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati. Dostavljena dokumentacija ne podliježe vraćanju.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 2

Datum isteka: 03.11.2018

Datum objave: 04.10.2018