Radnik na održavanju mašina Banja Luka

Elas Metalexpert export-import d.o.o. objavljuje konkurs za popunu radnog mjesta:

Opis zaduženja:

  • Svakodnevno rješava tehničke probleme u procesu proizvodnje,
  • preventivno održava mašine, alate i transportna sredstva prema planovima i uputstvima, provjerava ispravnost i status rada,
  • otklanja mehaničke, hidraulične i elektroničke kvarove na mašinama, uređajima i transportnim sredstvima,
  • otklanja i druge, sitne kvarove na zahtjev rukovodioca održavanja,
  • vodi potrebne evidencije servisa mašina i aktivnosti u održavanju,
  • izvještava rukovodioca održavanja o problemima u radu.

Uslovi koje je potrebno ispunjavati:

  • Srednja stručna sprema (bravar, alatničar ili mehantroničar),
  • dobro poznavanje i snalaženje u električnim, elektroničkim, pneumatskim i mehaničkim cjelinama automatizovanih sistema,
  • fleksibilnost, istrajnost, samostalnost u radu,
  • minimalno 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  • rad na računaru neophodno,
  • neopohodno poznavanje njemačkog jezika,
  • poželjno poznavanje engleskog jezika.

Nudimo Vam:

  • Mogućnost prijema u stalni radni odnos nakon uspješno obavljenog probnog rada u trajanju od 6 mjeseci,
  • konkurentnu zaradu
  • profesionalno usavršavanje,
  • stimulativno radno okruženje,
  • priliku za aktivno učestvovanje u radu i razvoju kompanije kroz lični doprinos, te izgradnju karijere.

Ukoliko smatrate da ispunjavate tražene uslove i želite postati dio našeg tima, molimo Vas da pošaljete Vašu biografiju i propratno pismo elektronskim putem opcije “Prijavite se” ili ih dostavite lično/poštom na adresu: ELAS metalexpert export-import d.o.o. Branka Popovića 61B, 78000 Banja Luka.

Napomena: Neblagovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati. Dostavljena dokumentacija ne podliježe vraćanju.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx, jpg.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 01.03.2018

Datum objave: 09.02.2018