Radnik na presi Čelinac

Ovaj oglas je istekao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH, za Klijenta, internacionalno proizvodno preduzeće u oblasti metalske industrije, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Rad u odjeljenju presa,
  • regulisanje i priprema mašina,
  • praćenje izmjene alata.

Potrebni uslovi:

  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • minimalno SSS, prednost alatničar,
  • poželjno iskustvo u radu sa automatskim mašinama.

Preduzeće nudi:

  • Mogućnost potpisivanja ugovora na neodređeno vrijeme,
  • rad u smjenama, prva od 6.30-14.30, a druga od 14.30-22.30h,
  • vikend neradan,
  • redovna i dobra primanja.

Prijave za posao alatničara u Čelincu slati putem opcije “Prijavite se” ili putem telefona 051/321-930

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 19.02.2018

Datum objave: 08.02.2018