Radnik u skladištu/paker Trn, Laktaši

Didaco Commerce d.o.o. jedna je od vodećih distributerskih kompanija u oblasti kozmetike, koja zastupa proizvode poznatih svjetskih brendova snabdjevajući trgovačke lance, parfimerije, frizerske salone, apoteke.. Iza nas stoji 18 godina uspješnog poslovanja, prisutni smo na cijeloj teritoriji Bosne i Hercegovine i trenutno zapošljavamo preko 150 radnika različitih profila.

Opis posla:

  • Tačno i precizno pakovanje proizvoda prema radnom nalogu,
  • provođenje kontrole upakovanih količina proizvoda prema radnom nalogu,
  • utovar/istovar i prijem robe u skladištu,
  • manipulacija i skladištenje robe bez oštećenja,
  • vođenje evidencije rokova trajanja proizvoda,
  • vođenje računa o sredstvima za rad, održavanje čistoće skladišnog prostora i sredstava za rad.

Očekujemo:

  • SSS,
  • odgovoran i profesionalan pristup poslu,
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • samostalnost i istrajnost u radu, predantnost i tačnost, otvorenost prema drugim ljudima.

Nudimo Vam:

  • Mogućnost da ostvarite odgovarajuća primanja,
  • rad u stručnom i dinamičnom okruženju,
  • mogućnost napredovanja, sticanje novih vještina i znanja.

Ako ste zainteresovani da stičete nova iskustva u našem uspješnom timu i ispunjavate gore pomenute uslove, moliko Vas da svoju prijavu s kratkom biografijom, potvrdom o radnom iskustvu (ako je moguće i mišljenje prethodnog poslodavca) zajedno sa fotografijom pošaljete putem opcije „Prijavite se“ lično ili putem pošte na adresu Kompanije, DIDACO COMMERCE DOO, Cara Dušana bb, Trn Laktaši.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 2

Datum isteka: 01.11.2018

Datum objave: 02.10.2018