Radnik za rad u preradi ribe – okolica Zadra, Hrvatska

Tvornica se bavi proizvodnjom ribljih prerađevina a osnovni proizvodi su konzerve ribe i slani inćuni.

Opis posla:

  • Prerada ribe, pakiranje ribe, pranje spremnika i pogona i slično.

Mjesto rada:

Hrvatska (otok u blizini Zadra) à smještaj osigurava poslodavac u privatnim apartmanima

Uvjeti:

  • Radno iskustvo: nije važno,
  • stručna sprema: nije važno,
  • u obzir dolaze samo kandidati s hrvatskim papirima (državljanstvo ili dozvola za rad).

Nudimo:

  • Plaća od 4.000 kn + prijevoz + prekovremeni sati (uvećano plaćeno) + dodatna naknada za rad nedjeljom i blagdanom + mogućnost bonusa 10% od plaće,
  • radno vrijeme od ponedjeljka do subote od 6h do 14h, a po potrebi i prekovremeno te nedjeljom i blagdanom,
  • osiguran besplatan smještaj u privatnim apartmanima,
  • naknadu za prijevoz plaća poslodavac,
  • postoji mogućnost sklapanja Ugovora o radu za stalno.

Molimo sve zainteresirane kandidate koji su spremni prihvatiti posao i preseliti se na otok da nam pošalju svoj puni životopis putem opcije “Prijavite se”.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biti će povratno kontaktirani. Zahvaljujemo na razumijevanju.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx, jpg.

Broj izvrsilaca: 3

Datum isteka: 13.12.2017

Datum objave: 13.11.2017