Referent tehničke službe Čelinac

Ovaj oglas je istekao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta traži izvršioca za radno mjesto

Opis posla:

  • Rad po fazama prilikom kontrole kvaliteta,
  • probe, testovi, proračuni o novim proizvodima koje je potrebno proizvesti,
  • izrada crteža,
  • koordinacija prilikom izrade prototipa,
  • analize troškova,
  • analiza produktivnosti novog proizvoda i analiza tehničke mogućnosti izrade novog proizvoda,
  • analiziranje proizvodnje i pronalaženje najboljeg redosljeda izrade nekog proizvoda.

Potrebni uslovi:

  • VSS inženjer mašinstva, poželjno ali nije uslov, može i neko ko ne poznaje drugu i treću stavku iz opisa posla,
  • analitičnost,
  • sposobnost procjenivanja procesa proizvodnje,
  • motivisanost za ovu vrstu angažovanja.

Nudimo:

  • Izazovan posao, mogućnost zasnivanja stalnog radnog angažmana,
  • adekvatnu kompenzaciju za rad,
  • mogućnosti individualnog razvoja unutar internacionalne kompanije.

Prijave na konkurs za Referenta tehničke službe Čelinac, slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 15.10.2017

Datum objave: 05.10.2017

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+