Referent za ključne kupce Trn, Laktaši

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, trgovinsko preduzeće, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Kontrola implementacije ugovora sa ključnim kupcima,
  • praćenje sprovođenja akcija, povrata, rokova, isporuka i ostalih dogovorenih uslova s ključnim kupcima,
  • praćenje i kontrola naplate,
  • priprema analitičkih izvještaja ,
  • pisana komunikacija i izrada potrebne dokumentacije sa ključnim kupcima,
  • saradnja sa stručnim timovima komercijale i ključnim kupcima,
  • analiziranje prodajnih rezultata za definisane vremenske periode,
  • priprema podataka za obračun varijabilnih plata i ostalih volumenskih ciljeva,
  • pripremanje prodajnih prezentacija, ugovora i obavljanje ostalih administrativnih dužnosti.

Potrebni uslovi:

  • Poželjno visoka ili viša stručna sprema ekonomskog smjera,
  • obavezno radno iskustvo u finansijama trgovačkih kompanija,
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije,
  • poznavanje engleskog jezika – B1 nivo,
  • poznavanje rada na računaru – MS Office,
  • komunikativna i lojalna osoba.

Prijave sa biografijom za posao Referent za ključne kupce Trn, Laktaši slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: biće kontaktirani samo oni kandidati koju uđu u uži krug.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 17.10.2018

Datum objave: 25.09.2018