Robno – materijalni knjigovođa Banja Luka

Ovaj oglas je istekao

SP Valentino raspisuje konkurs za:

Opis posla:

  • Vođenje robnog knjigovodstva,
  • ulazne izlazne kalkulacije,
  • ažurno vođenje dokumentacije,
  • vodjenje trgovačke knjige
  • razduženje robe,
  • izrada dnevnih izvještaja o prodaji,
  • vođenje lager liste,
  • popis robe.

Potrebni uslovi:

  • SSS, VŠS ili VSS,
  • obavezno radno iskustvo 2-3 godine u maloprodaji.

Nudimo:

  • Rad na neodređeno vrijeme,
  • redovnu uplatu zarada, penzionog i socijalnog osiguranja.

Prijave na konkurs  za posao Trgovac u maloprodaji, slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 04.03.2018

Datum objave: 02.02.2018