Rukovoditelj proizvodnje i proizvodnih procesa (m/ž) Srbac

Ovaj oglas je istekao

Poduzeće Dević Tekstil d.o.o. je renomirani proizvođač donjeg rublja. Tražimo dinamičnu i ambicioznu osobu sa odgovarajućim stručnim obrazovanjem i višegodišnjim iskustvom za radno mjesto rukovoditelj proizvodnje i proizvodnih procesa.

Opis posla:

  • Organiziranje, usmjeravanje, koordinacija i nadziranje rada voditelja organizacijskih jedinica proizvodnog  sektora,
  • odgovornost za osiguranje materijalnih, tehničkih i drugih sredstava za rad, kao i za racionalno trošenje istih,
  • predlaganje i uvođenje mjera za unaprijeđenje organizacije sektora,
  • izvještavanje Uprave društva,
  • analiza ostvarenih poslovnih rezultata,
  • nadzor provođenja zaštite na radu sukladno zakonskim odredbama,
  • stimulativna primanja,
  • izazovno i dinamično radno okruženje.

Uvjeti:

  • Izražene organizacijske sposobnosti,
  • osnove informatičke pismenosti,
  • razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine.

Što nudimo:

  • Stalni radni odnos,
  • plata od 2000 do 4000 KM zavisno od ispunjenja plana proizvodnje,
  • redovna uplata poreza i doprinosa,
  • mogućnost napredovanja i daljnjeg usavršavanja.

Pozivamo sve zainteresirane kandidate koji posjeduju traženo iskustvo da nam pošalju svoj životopis sa zamolbom putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 18.10.2018

Datum objave: 19.09.2018