Sezonski radnici Hrvatska

Zapošljavamo sezonske radnike za poslove u turizmu i ugostiteljstvu na području Hrvatske.

Opis posla:

  • Sezonski poslovi u turizmu.

Uvjeti:

  • Radno iskustvo: poželjno,
  • stručna sprema: nije važno,
  • prednost imaju kandidati koji su već radili u Hrvatskoj.

Nudimo:

  • Mjesto rada – Hrvatska,
  • smještaj i topli obrok osigurani od strane poslodavca,
  • ugovor za cijelu turističku sezonu + mogućnost produženja,
  • obavezna prijava (nema rada na crno).

Molimo sve zainteresirane kandidate koji su spremni prihvatiti posao i preseliti se na otok da nam pošalju svoj puni životopis putem opcije “Prijavite se”  ili ispune prijavni obrazac na linku: http://winwin-group.com/?page_id=2395

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biti će povratno kontaktirani. Zahvaljujemo na razumijevanju.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx, jpg.

Broj izvrsilaca: 5

Datum isteka: 01.03.2018

Datum objave: 01.02.2018