Stručni saradnik za marketing Banja Luka

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, proizvodno preduzeće, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Sprovođenje marketing planova na terenu – izrada materijala, promocije, eventi i sl.,
  • podrška u planiranju, organizaciji, provođenju i analizi marketinških i prodajnih kampanja,
  • izrada projekata i implementacija,
  • izmjena marketinških materijala,
  • kontinuirana saradnja sa vanjskim kompanijama pri osmišljavanju, koordinaciji i sprovođenju projekata od značaja za poslovanje,
  • uspostavljanje i održavanje kvalitetne poslovne komunikacije sa drugim organizacionim jedinicama,
  • praćenje, analiza i izvještavanje nadređenog o provedenim aktivnostima.

Potrebni uslovi:

  • Obavezno poznavanje Adobe Illustrator-a,
  • obavezno poznavanje engleskog jezika na nivou B2,
  • poželjno VSS ekonomskog ili društvenog smjera, nije sulov,
  • dobro razumijevanje marketinških principa i strateškog brend menadžmenta,
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije, aktivan vozač,
  • veoma izražene komunikacijske i prezentacijske vještine,
  • izražene analitičke i organizacione sposobnosti,
  • kreativnost i spremnost na timski rad, ali i mogućnost samostalnog djelovanja,
  • spremnost na stalno usavršavanje u dinamičnom okruženju,
  • napredna upotreba MS Office paketa.

Preduzeće nudi:

  • Odgovornu i dinamičnu poziciju,
  • dobre uslove rada.

Prijave sa biografijom  za posao Stručni saradnik za marketing Banja Luka  slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 14.10.2018

Datum objave: 05.10.2018