Trgovac za prodaju metraže Banja Luka

Ovaj oglas je istekao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Prodaja metraže, dugmadi, i pozamantrije,
  • usluživanje kupaca,
  • zaprimanje robe, održavanje skladišta i prodajnog prostora,
  • osiguravanje da je roba uredno složena i pravilno izložena,
  • rad na fiskalnoj kasi,
  • uređenje izloga.

Potrebni uslovi:

  • Prednost poznavanje vrsta materijala,
  • srednja stručna sprema,
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • ozbiljna osoba spremna na dugoročan angažman.

Prijave na konkurs  za posao Trgovac za prodaju metraže Banja Luka, slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 18.09.2018

Datum objave: 05.09.2018