Unapređivač proizvodnje Čelinac

Ovaj oglas je istekao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH, za Klijenta, internacionalno proizvodno preduzeće u oblasti metalske industrije, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Rad na unapređivanju postojećeg načina proizvodnje,
  • kontinuirani razvoj saradnika, prije svega šefova odjela.

Potrebni uslovi:

  • Odlično poznavanje presa, žage i varenja,
  • sposobnost organizovanja i razvoja procesa proizvodnje,
  • jaka motivisanost za ovu vrstu angažovanja,
  • iskustvo u radu na sličnim poslovima, zanimanje i stručna sprema nisu uslov.

Nudimo:

  • Izazovan posao,
  • mogućnost part time posla ili punog radnog vremena,
  • adekvatna kompenzacija za rad,
  • mogućnosti individualnog razvoja unutar internacionalne kompanije.

Prijave na konkurs za Unapređivač proizvodnje Čelinac, slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 15.10.2017

Datum objave: 19.07.2017

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+