Viljuškarista Banja Luka

Generalni direktor društva Vitinka AD Zvornik raspisuje javni konkurs za sledeće radno mjesto:

Vitinka AD Zvornik , proizvođač mineralne i izvorske vode, na osnovu člana 54. Statuta Društva i člana 4. Pravilnika o radu Društva, raspisuje:

JAVNI KONKURS za prijem u radni odnos

Opis radnog mjesta:

  • Utovar i istovar robe iz magacina i kamiona,
  • slaganje i iznošenje paletirane robe u magacinima,
  • sortiranje paleta u magacinima,
  • ostali poslovi u magacinu po nalogu rukovodioca.

Opšti i posebni uslovi za prijem radnika u radni odnos:

  • Srednja stručna sprema,
  • pedantnost i posvećenost,
  • motivisanost i odgovornost u poslu,
  • sklonost ka timskom radu i saradnji,
  • opšta fizička i zdravstvena sposobnost.

Sve Vaše prijave sa biografijom i popratnim pismom možete poslati putem opcije “Prijavite se”

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 04.10.2018

Datum objave: 05.09.2018