Vozač direktne distribucije Sarajevo

Ovaj oglas je istekao

Mlijekoprodukt d.o.o. Kozarska Dubica, 12.09.2017. godine raspisuje konkurs za prijem radnika na radno mjesto :

Opis posla:

  • Dostava robe i proizvoda u objekte kupaca,
  • utovar i istovar robe i gotovih proizvoda,
  • vođenje dokumentacije o primljenim i otpremljenim proizvodima i robi,
  • i drugi poslovi koji se obavljaju u transportu robe .

Uslovi:

  • KV – vozač m/v,
  • položen vozački ispit – C ili C1 kategorija,
  • poželjno radno iskustvo na poslovima dostave robe,
  • sklonost ka timskom radu,
  • profesionalan odnos, pouzdanost i odgovornost u poslu.

Oglas ostaje otvoren do 22.09.2017. godine.

Prijave slati na adresu: Mlijekoprodukt d.o.o. Kozarska Dubica, Vrioci bb, 79 240 Kozarska Dubica sa naznakom „prijava na konkurs“ ili  putem opcije “Prijavite se”.
Neblagovremene i nepotpune prijave neće se uzeti u razmatranje.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 22.09.2017

Datum objave: 12.09.2017

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+