Vozač kamiona u međunarodnom prevozu Slovenija

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Vozač šlepera na relaciji Italija – Engleska, Engleska – Njemačka – Slovenija,
  • osnovno održavanje vozila,
  • utovar – istovar.

Potrebni uslovi:

  • Vozačka dozvola C i E kategorije,
  • za izradu papira neophodno je da kandidat ima položen kod 95 NPK,
  • radno iskustvo na poslovima međunarodnog transporta u trajanju od 2 godine.

Preduzeće nudi:

  • Prijavu na puno radno vrijeme,
  • izradu slovenačkih papira,
  • stalni posao sa probnim radom od 3 mjeseca,
  • organizacija radnog vremena: 7 dana na putu, 7 dana slobodan.

Prijave na konkurs vozač kamiona u međunarodnom prevozu Slovenija slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Broj izvrsilaca: 4

Datum isteka: 10.09.2017

Datum objave: 02.08.2017

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+