Vozač u međunarodnom transportu Češka Republika

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta traži izvršioca za radno mjesto

Opis posla:

  • Prevoz robe u cijeloj Evropi,
  • tri mjesečne ture, jedna se odmara (po želji vozača može da se radi).

Potrebni uslovi:

  • Vozačka dozvola C i E kategorija,
  • posjedovanje digitalne kartice vozača,
  • poželjno poznavanje osnova češkog jezika,
  • srednja stručna sprema (SSS ili VKV III stepen ),
  • da nije krivično osuđivan i da se ne vodi krivični postupak,
  • potrebno je radno iskustvo na poslovima vozača kamiona u međunarodnom drumskom prevozu,
  • poznavanje dokumentacije međunarodnog drumskog prevoza roba,
  • ispunjeni psiho-fizički uslovi za obavljanje posla vozača,
  • stabilna, pouzdana osoba.

Nudimo:

  • Odlične finansijske uslove, plata minimano 2000 Eura.

Prijave za posao Vozača u međunarodnom transportu Češka slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: prilikom prijavljivanja na konkurs obavezno dostaviti skeniranu vozačku dozvolu i  karticu vozača.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx, jpg.

Broj izvrsilaca: 10

Datum isteka: 30.11.2017

Datum objave: 20.10.2017