Zamjenik poslovođe u proizvodnji Čelinac

Ovaj oglas je istekao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH, za Klijenta, internacionalno proizvodno preduzeće u oblasti metalske industrije, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Organizacija proizvodnje,
  • uštimavanje mašina i mijenjanje alata,
  • kontrola gotovih proizvoda,
  • učestvovanje u razvoju novih proizvoda i unapređivanju proizvodnje.

Potrebni uslovi:

  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • minimalno SSS, prednost imaju mašinski tehničari,
  • pouzdana i odgovorna osoba,
  • poželjno poznavanje engleskog ili italijanskog jezika.

Preduzeće nudi:

  • Mogućnost potpisivanja ugovora na neodređeno vrijeme,
  • rad u smjenama, prva od 7.00-15.00, a druga od 14.00-22.00h,
  • redovna i dobra primanja.

Prijave na konkurs za posao Zamjenika poslovođe u proizvodnji Čelinac slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 14.11.2017

Datum objave: 07.11.2017

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+