Zavarivač/Bravar Usora

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Poznaje tehnologiju obrade i izvodi postupke zavarivanja,
  • posjeduje odgovarajuća znanja za čitanje i razumijevanje tehničkih crteža i tehnološke dokumetacije,
  • racionalno koristi sredstva rada, energiju, materijal i vrijeme,
  • utiče na pravilno zavarivanje, montiranje i opremu.

Potrebni uslovi:

  • Srednja stručna sprema – mašinski ili tehnički smjer,
  • dinamičnost, kreativnost, komunikativnost,
  • minimalno 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  • želja za stručnim usavršavanjem.

Preduzeće nudi:

  • Dobro plaćen posao,
  • dinamičan posao,
  • odličnu atmosferu na poslu,
  • nagrade i stimulacije za trud i rad,
  • mogućnost napredovanja i usavršavanja.

Prijave za posao Zavarivač/Bravar Usora slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 2

Datum isteka: 30.09.2018

Datum objave: 06.09.2018