Žena za čuvanje djeteta Banja Luka

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta traži izvršioca za radno mjesto

Opis posla:

  • Čuvanje djeteta,
  • priprema hrane za dijete (dječak, 3 godine).

Potrebi uslovi:

  • Iskustvo na istim poslovima,
  • poželjno diplomirani  psiholog, pedagog, vaspitač ili drugo srodno zanimanje,
  • ozbiljna i karakterna osoba,
  • preporuke od ranijih poslodavaca.

Nudimo:

  • Posao na određeno vrijeme,
  • radno vrijeme od 9 do 17:30 časova.

Prijave na konkurs Žena za čuvanje djeteta slati putem opcije “Prijavite se” .

Biće kontaktirane samo one kandidatkinje koje uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 28.02.2018

Datum objave: 30.01.2018