Studentski posao: Menadžer za prodaju uređaja za prečišćavanje zraka i vode

Zepter International je svjetski lider u proizvodnji i plasmanu vrhunskih proizvoda namjenjenih kvalitetnijem i dužem životu. Naš prodajni sektor traži pojačanje u studentskom timu Banja Luka i Sarajevo. Ako ste spremni za izazove prijavite se i postanite dio Zepter tima.

Zepter International Vam nudi:

  • Fiksna primanja i dodatne stimulacije,
  • besplatnu edukaciju i profesionalno usavršavanje u oblasti direktne prodaje u zemlji i inostranstvu,
  • napredovanje ka višim pozicijama u skladu sa postignutim rezultatima,
  • maksimalna podrška i sredstva za uspješno poslovanje,
  • konstantnu edukaciju i mogućnost internacionalne karijere,
  • mentorsku podršku u profesionalnom razvoju,
  • učestvovanje na internacionalnim takmičenjima.

Opis poslova:

  • Obavezna edukacija i trening kompanije Zepter, upoznavanje prodajnog asortimana te usavršavanje vještina direktne prodaje (offline/online),
  • zakazivanje termina i prodaja superiornog filtera za vazduh i prečišćivača za vodu putem direktnih prezentacija(offline/online),
  • konsultantske usluge postojećim i potencijalnim korisnicima Zepter proizvoda,
  • izvještavanje o aktivnostima i rezultatima,
  • vođenje prodajnog procesa od ugovaranja posla do naplate,
  • rad na širenju mreže saradnika.

Uslovi:

  • Stuudentski status,
  • vještina aktivne komunikacije (postavljanje pitanja, aktivno slušanje),
  • spremnost na usvajanje i usavršavanje tehnika prodajne i poslovne komunikacije,
  • otvorenost za timski rad,
  • usmjerenost ka ostvarenju ciljeva,
  • entuzijazam, kreativnost i energičnost.

Rok za prijave 10.06.2021.

Zepter International je svjetski lider u proizvodnji i plasmanu vrhunskih proizvoda namjenjenih kvalitetnijem i dužem životu. Patentirani sistem za pravilnu pripremu zdrave hrane, hi-tech uređaji za prečišćavanje vode i zraka, jedinstvena Bioptron svjetlost za prevenciju, liječenje i rehabilitaciju – već tri decenije su u misiji zdravlja, ljepote i stila kompanije Zepter na dobrobit stotina miliona ljudi širom svijeta.

Pošaljite svoj CV na: zepter@bih.net.ba

www.zepter.ba

033/611-885