fbpx

Administrativni radnik (ž) Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Auto kuća Lav zapošljava

Auto kuća Lav raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Opis posla:

  • Ažuriranje dokumentacije,
  • evidentiranje ulazne i izlazne korespondencije,
  • rukovanje korporativnom korespondencijom, e-mailom i telefonskim pozivima,
  • korišćenje tehnike koju radni zadaci zahtjevaju (aparata za kopiranje, faxa i slično),
  • popunjavanje i arhiviranje dokumenata.

Uslovi:

  • SSS,
  • dobro poznavanje računara,
  • vozačka dozvola “B” kategorije,
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Zainteresovai kandidati za posao Administrativni radnik (ž) Banja Luka mogu svoje podatke dostaviti putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 02.07.2020

Datum objave: 26.06.2020