fbpx

Administrativni radnik (ž) Banja Luka

Auto kuća Lav zapošljava

Auto kuća Lav raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Opis posla:

  • Ažuriranje dokumentacije,
  • evidentiranje ulazne i izlazne korespondencije,
  • rukovanje korporativnom korespondencijom, e-mailom i telefonskim pozivima,
  • korišćenje tehnike koju radni zadaci zahtjevaju (aparata za kopiranje, faxa i slično),
  • popunjavanje i arhiviranje dokumenata.

Uslovi:

  • SSS,
  • dobro poznavanje računara,
  • vozačka dozvola “B” kategorije,
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Zainteresovai kandidati za posao Administrativni radnik (ž) Banja Luka mogu svoje podatke dostaviti putem opcije “Prijavite se”.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 25.07.2020

Datum objave: 26.06.2020