Administrativno-finansijski radnik Banja Luka

Vivia office&home d.o.o. Banja Luka, ovlašteni i ekskluzivni distributer Prirodne izvorske vode Vivia pakovane u galone od 18,9 l raspisuje oglas za prijem radnika u radni odnos na poziciji:

Opis radnog mjesta:

  • Zaprimanje narudžbi,
  • fakturisanje,
  • pravljenje ugovora o poslovnoj saradnji,
  • vođenje evidencije,
  • prijave i odjave radnika, priprema ugovora o radu, popunjavanje potvrda za zaposlene,
  • kreiranje, obrada i arhiviranje poslovne dokumentacije,
  • knjiženje ulaznih i izlaznih faktura,
  • prijem i slanje pošte,
  • ostalo po nalogu direktora.

 Opšti uslovi:

  • VSS VII stepen, ekonomskog ili društvenog smjera,
  • dobro poznavanje rada na računaru u Windows okruženju i Microsoft Office paketa,
  • dobro poznavanje engleskog jezika.

Druge važne kompetencije:

  • Planiranje i organizovanje,
  • timski rad,
  • usmjerenost ka rezultatu,
  • inicijativa,
  • komunikativnost i
  • usmjerenost na detalje.

Nudimo vam:

  • Mogućnost rada u domaćoj kompaniji,
  • stalni radni odnos i stimulativna primanja,
  • rad u ugodnoj atmosferi.

Sve Vaše prijave sa CV-em i popratnim pismom možete poslati putem opcije “Prijavite se”.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 17.11.2018

Datum objave: 07.11.2018