fbpx

Agent prodaje u Call centru (m/ž) Banja Luka

Ovaj oglas je istekao

Elta-Kabel d.o.o. raspisuje konkurs za radno mjesto:

Opis poslova:

  • Telefonska prodaja usluga Elta-Kabela,
  • uspostavljanje kontakta sa kupcem,
  • pružanje informacija vezanih za usluge Elta-Kabela,
  • redovno podnošenje izvještaja o izvršenim radnim zadacima.

Potrebni uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo na poslovima prodaje ili marketinga,
  • izražene prodajne, komunikacijske i prezentacijske vještine,
  • motivacija za ostvarenjem prodajnih ciljeva,
  • poznavanje rada na računaru

Biografiju slati putem opcije “Prijavite se” ili na adresu Majora Drage Bajalovića 18, 78000 Banja Luka.
Prijave sa biografijama se ne vraćaju.

Broj izvrsilaca: 3

Datum isteka: 14.01.2019

Datum objave: 04.01.2019