fbpx

Blagajnik Donja Gradina

Ovaj oglas je istekao

JU “Spomen-područje Donja Gradina”

OPIS RADNOG MJESTA
JU “SPOMEN-PODRUČJE DONJA GRADINA”
DONJA GRADINA BB
79243 DEMIROVAC

Na osnovu Odluke br. 295-1/19 od 10. 05. 2019. raspisuje

JAVNI КONКURS
za zapošljavanje radnika na neodređeno vrijeme

Radno mjesto: obračunski referant-blagajnik

Rad na: neodređeno vrijeme
Regija: Кozarska Dubica
Broj izvršilaca: 1

Opis radnog mjesta
1. vrši obračun plata i naknada
2. vrši plaćanja
3. obavlja i druge poslove po potrebi i po nalogu šefa računovodstva

OPŠTI I POSEBNI USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS
Opšti i posebni uslovi za prijem u radni odnos:
Pored opštih uslova, propisanih Zakonom o radu kandidati treba da ispunjavaju uslove predviđene Pravilnikom o sistematizaciji radnih mjesta Javne ustanove “Spomen-područje Donja Gradina”.

Opšti uslovi koje kandidat treba da ispunjava su:
1. da je državljanin RS – BiH,
2. da je punoljetan,
3. da ima opštu zdravstvenu sposobnost,
4. da nije osuđivan

Posebni uslovi:
– SSS (IV stepen) ekonomskog smjera
-6 mjeseci radnog iskustva
– znanje jednog svjetskog jezika

Uz prijavu kandidati treba da dostave ovjerene kopije sljedećih dokumenata:
Uvjerenje o državljanstvu;
Izvod iz matične knjige rođenih;
Ovjerenu fotokopiju diplome;
Ljekarsko uvjerenje o psihičkoj i fizičkoj sposobnosti (ne starije od 6 mjeseci) izdato od nadležne ustanove;
Uvjerenje o neosuđivanosti od nadležnog Centra javne bezbjednosti.
Intervju sa kandidatima koji ispunjavaju uslove konkursa, obaviće se pojedinačno po pismenom pozivu.
Кandidati koji se ne odazovu na intervju u zakazanom terminu, smatraće se da su odustali.
Кonkurs ostaje otvoren 15 dana od dana objavljivanja.
Prijavu na konkurs i dokumentaciju dostaviti na adresu :
JU “Spomen-područje Donja Gradina”, Donja Gradina bb, 79243 Demirovac sa naznakom “za konkurs”.
Кandidati su dužni da dostave ovjerene kopije svih dokumenata koje se neće vraćati kandidatima.
Neblagovremena i nepotpuna dokumentacija neće se uzeti u razmatranje.

Izvor: http://www.zzzrs.net/index.php/posao/blagajnik-_ju_spomen-podrucje_donja_gradina/

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 30.05.2019

Datum objave: 15.05.2019