fbpx

Bravar Srbac

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, internacionalnu kompaniju, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Rad sa brusilicom, bušilicom, sječenje autogenim aparatom, heftanje,
  • ravnanje sklopova na presi nakon varenja,
  • vođenje tima od 2-3 bravara,
  • samostalna kontrola kvaliteta izrađenih dijelova.

Potrebni uslovi:

  • Iskusan bravar, uslov,
  • iskustvo u teškoj bravariji poželjno (limovi od 10mm pa naviše),
  • čitanje i razumjevanje tehničkih crteža,
  • samostalnost u radu,
  • odgovorna i fleksibilna osoba.

Preduzeće nudi:

  • Odlične finansijske uslove, fiksna plata minimalno 1500 KM neto, maksimalno 2000 KM, plus nagradna 13 plata, plus bonus ili nagrada za kvalitetno odrađene projekte, bez reklamacija, 60 dana od zaprimanja povratne informacije od klijenta,
  • posao na neodređeno vrijeme uz probni rad od tri mjeseca.

Prijave sa biografijom za posao Bravar Srbac slati putem opcije “Prijavite se”, na kontakt tel.: 051/ 321 930 ili putem Vibera na 065 200 444.

Napomena: biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 5

Datum isteka: 31.07.2021

Datum objave: 18.06.2021