fbpx

Brusač nehrđajućeg lima Slovenija

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, proizvodnu kompaniju iz Slovenije, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis poslova:

  • Poslovi brusača nehrđajućeg lima u slovenačkoj kompaniji za proizvodnju roštiljskih peći.

Potrebni uslovi:

  • Radno iskusto na poslovima brušenja nehrđajućeg lima.

Preduzeće nudi:

  • Radnu i boravišnu dozvolu,
  • početnu platu 800 Eur-a, nakon tri mjeseca 850,
  • naknadu za put do radnog mjesta i topli obrok,
  • rad na neodređeno vrijeme nakon uspješno obavljenog probnog rada,
  • radno vrijeme od 6.30 do 14.30 časova, postoji mogućnost prekovremenog rada (plaćen 50% više od standardnog),
  • obezbjeđen najam sobe ili stana (zaposleni o svom trošku plaćaju smještaj).

Prijave sa biografijom na konkurs za posao Brusač nehrđajućeg lima Slovenija slati putem opcije “Prijavite se” ili dostavite prijavu na Viber 065/200-444.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 27.09.2021

Datum objave: 30.08.2021