Call centar operater za prodaju uređaja za prečišćavanje zraka i vode (m/ž) Banja Luka, Sarajevo

Ovaj oglas je istekao
Oglasi za posao Banja Luka Zepter International

Kompaniji ZEPTER International HITNO potrebno više operatera u call centru za prodaju uređaja za prečišćavanje zraka i vode u sljedećim gradovima: Banja Luka i Sarajevo. Želite novi posao? Komunikativni ste? Spremni ste da stalno učite i prihvatate nove izazove? Dobre komunikacijske veštine i umjeće rada s ljudima preduslov su za ovaj posao.

Zepter International Vam nudi:

  • Fiksnu i varijabilnu naknadu,
  • besplatnu edukaciju i profesionalno usavršavanje u oblasti direktne prodaje u zemlji i inostranstvu,
  • napredovanje ka višim pozicijama u skladu sa postignutim rezultatima,
  • maksimalnu podršku i sredstva za uspješno poslovanje,
  • konstantnu edukaciju i mogućnost internacionalne karijere,
  • mentorsku podršku u profesionalnom razvoju,
  • učestvovanje na internacionalnim takmičenjima.

Opis poslova:

  • Prolazak obavezne edukacije i treninga kompanije Zepter za upoznavanje prodajnog asortimana te usavršavanje vještina direktne prodaje,
  • zakazivanje termina i prodaja superiornog filtera za vazduh i prečišćivača za vodu putem direktnih prezentacija,
  • konsultantske usluge postojećim i potencijalnim korisnicima Zepter proizvoda,
  • izvještavanje o aktivnostima i rezultatima,
  • vođenje prodajnog procesa od ugovaranja posla do naplate,
  • rad na širenju mreže suradnika.

Uslovi:

  • Srednja ili visoka stručna sprema,
  • vještina aktivne komunikacije (postavljanje pitanja, aktivno slušanje),
  • spremnost na usvajanje i usavršavanje tehnika prodajne i poslovne komunikacije,
  • otvorenost za timski rad,
  • usmjerenost ka ostvarenju ciljeva,
  • entuzijazam, kreativnost i energičnost.

Zepter International je svjetski lider u proizvodnji i plasmanu vrhunskih proizvoda namjenjenih kvalitetnijem i dužem životu. Patentirani sistem za pravilnu pripremu zdrave hrane, hi-tech uređaji za prečišćavanje vode i vazduha, jedinstvena Bioptron svjetlost za prevenciju, liječenje i rehabilitaciju – već tri decenije su u misiji zdravlja, ljepote i stila kompanije Zepter na dobrobit stotina miliona ljudi širom svijeta.

Pošaljite svoj CV putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 10

Datum isteka: 25.06.2020

Datum objave: 26.05.2020